Czapeczka z kokardką i perełką

Dostępność:

49 w magazynie


Czapeczka do chrztu dla dziewczynki wykonana ręcznie na szydełku z bawełnianej włóczki, z kokardką i perełką. Na dole ozdobna koronka.

55.00 

49 w magazynie

Czapeczka do chrztu dla dziewczynki wykonana na szydełku z bawełnianej włóczki,  z kokardką i perełką. Na dole ozdobna koronka.

Na około czapeczki przewleczona wstążeczka, którą można dopasować czapkę do obwodu główki.

Czapki dostępne w rozmiarach ( obwód głowy) :

36-38 cm

40 cm

42 cm

44 cm

46 cm

Dostępne w kolorze białym i ecru

 

Gotowe do wysyłki w 1-3 business days


 

Regulamin wysyłki

Każde zamówienie zlożone przez kupującego w sklepie jest wiążące i równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży ze sklepem. Każde zamówienie jest potwierdzane mailem , zawiera specyfikację zamawianych towarów i wybranej płatności, potwierdzającą zawartą umowę sprzedaży.
Koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski:
- przedpłata na konto-koszt wysyłki wynosi 16 zł,
-opłata przy odbiorze -koszt wysyłki 21 zł,


 

Regulamin zwrotów

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "o prawach konsumenta" gwarantujemy zwrot kosztów zakupionego towaru w terminie 14 dni , licząc od dnia otrzymania przesyłki.Klient powinien odesłać towar nieużywany,w stanie nienaruszonym z przywieszonymi metkami,bez śladów noszenia lub prania,w opakowaniu producenta i rachunkiem lub paragonem na adres firmy.

Sklep zwraca koszty zakupu na podany numer bankowy kupującego. Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni od otrzymania przez sklep "Józefinka" powiadomienia o rezygnacji z zakupu. Sklep " Józefinka" może się wstrzymać ze zwrotem kosztów płatności do czasu otrzymania zakupionego produktu. Koszt odesłania produktu towaru ponosi kupujący
Adres do zwrotów:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gabriela Kunicka , ul.Wólczańska 243, 93-035 Łódź

Zastrzegamy sobie odmowę zwrotu kosztów towaru jeśli będzie on budził jakiekolwiek wątpliwości odnośnie śladów noszenia.
Zgodnie z art.10 pkt.4 ustawy z dn.2 marca 2002 r.o ochronie praw konsumentów przy sprzedaży na odległośc informujemy,że produkty z grawerunkiem,haftem,oraz na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych
(Dz.U.Nr 133 poz 883),która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawienia i usunięcia.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

  • Nazwa sklepu: sklep internetowy Józefinka
  • Sprzedawca: [email protected]
  • Adres: Patriotyczna 43
    93452 Łódź
  • Nie znaleziono żadnych ocen

Możesz lubić także…