Poduszka z ulubioną postacią!


PODARUJ PODUSZKĘ Z ULUBIONYM CYTATEM, MYŚLĄ, SENTENCJĄ

Przytulanie do tej mięciutkiej poduszki uzależnia. Uważaj, teraz już bez niej nie zaśniesz.

57.00 67.00 

Wyczyść

Co wyjątkowego jest w tych poduszkach?

Można by rzecz, a zwykła poduszka, a jednak nie! Doprawdy ciężko znaleźć przyjemniejszą w dotyku poduszeczkę, na której doskonale się zasypia. Dodatkowo ulubiony cytat, lub inne równie wartościowe zdanie, które umili Twój dzień.

Kilka faktów z “życia” poduszki:

 • otrzymujesz poduszkę wypełnioną miękką, sprężystą antyalergiczną kulką silikonową. Masz w domu alergika? Na tej poduszce będziesz spał spokojnie.
 • uszyły ją z miłością mamy pracujące w naszej manufakturze,
 • wykonana jest z polskiej, wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX ® – dbamy o jakość produktów,
 • możesz ją prać i prasować do woli, napis nie “zejdzie”,
 • to w 100% Polski produkt. Stwórz własny projekt, który najpiękniej wyrazi, to co chcesz przekazać bliskiej osobie!

Dlaczego poduszka do świetny pomysł na prezent:

 • możesz wydrukować na niej swój tekst i sprawić komuś przyjemność,
 • to prosty przedmiot, który zawsze będzie trafionym prezentem, przyda się do spania, w podróży, do leniuchowania, czytania. Jaki Ty masz pomysł?
 • dzieci lubią się do niej tulić np. w trakcie leżakowania w przedszkolu, a dorośli w czasie popołudniowego odpoczynku, leżąc na kanapie z kubkiem herbaty
 • ma piękne wzory, które z pewnością będą ozdoba każdego wnętrza
Możesz spersonalizować ją na różne okazje.

Kraje wysyłki: Polska


Gotowe do wysyłki w 1-2 tygodnie


 

Regulamin wysyłki

Wysyłka
1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy sprzedaży bez wad.
2. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
3. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach roboczych.
4. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.
5. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
6. Klient obowiązany jest zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.
7. Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.
8. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.


 

Regulamin zwrotów

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów spersonalizowanych produktów.

Klient, który jest konsumentem, który dokonał zakupu może w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru, odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.

Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.

Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres tj.:

Fundacja Podaruj Radość, ul. K. K. Wojtyły 153 43-354 Czaniec

lub też mailowo na adres: info@ruah.eu

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

W wypadku odstąpienia konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

 • Nazwa sklepu: Ruah - przytulanki świętych
 • Sprzedawca: Ruah - przytulanki świętych
 • Adres: K.K. Wojtyły
  153
  43-354 Czaniec
 • Nie znaleziono żadnych ocen

Może spodoba się również…