Komunia pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dedykacja Biblia tysiąclecia duża


Zapraszamy do zakupu zestawu na prezent, na Komunię Świętą.

Komplet zawiera:

  • Biblię Tysiąclecia w dużym formacie 22×16 z paginatorami
  • wodoodporną okładkę z wstążeczkami i Twoją wdrukowaną dedykacją, która nigdy nie zniknie!

Ten wyjątkowy zestaw zostanie z dzieckiem na wiele lat!

To świetny pomysł na prezent z okazji Komunii Świętej.

219.00 

Wodoodporna okładka to nie tylko praktyczna ochrona Twojego Pisma Świętego przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także piękna Pamiątka Komunii Świętej.

Wnętrze okładki zostało zaprojektowane tak, abyś mógł zamówić specjalną dedykację, która nigdy nie zniknie – nawet po praniu okładki!

Dodatkowo, dzięki wstążeczkom, możesz zaznaczyć swoje ulubione fragmenty Biblii, abyś mógł do nich powracać w każdej chwili. A zapinanie na zamek zapewnia nie tylko bezpieczeństwo Twojej Biblii, ale również umożliwia zabranie jej wszędzie ze sobą, bez obaw o uszkodzenia.

Weź swój drogocenny skarb w podróż życia z naszą wyjątkową okładką!

Komunia pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dedykacja Biblia tysiąclecia ISBN 9788370147129

Dzięki specjalnie umieszczonym w Biblii paginatorom (wcięciom) łatwo znajdziesz poszukiwane fragmenty, co sprawia, że lektura staje się jeszcze bardziej komfortowa i efektywna.

Odkryj piękno i głębię Biblii Tysiąclecia w wygodnym formacie, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, gotowy do towarzyszenia Ci w każdej chwili życia.

Wydawnictwo: Pallottinum, Biblia Tysiącleciecia (duży format)

Format: 22 cm x 16 cm, z paginacją

Oprawa: twarda, format oazowy

Komunia pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dedykacja Biblia tysiąclecia Tytuł Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu
SKU: K01 kielich tysiąc. duża Kategoria: Tagi: ,

Kraje wysyłki: Polska


Gotowe do wysyłki w 1-2 tygodnie


 

Regulamin wysyłki

Wysyłka
1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy sprzedaży bez wad.
2. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
3. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach roboczych.
4. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.
5. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
6. Klient obowiązany jest zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.
7. Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.
8. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.


 

Regulamin zwrotów

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów spersonalizowanych produktów.

Klient, który jest konsumentem, który dokonał zakupu może w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru, odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.

Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.

Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres tj.:

Fundacja Podaruj Radość, ul. K. K. Wojtyły 153 43-354 Czaniec

lub też mailowo na adres: info@ruah.eu

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

W wypadku odstąpienia konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

  • Nazwa sklepu: Ruah - przytulanki świętych
  • Sprzedawca: Ruah.cover
  • Adres: K.K. Wojtyły
    153
    43-354 Czaniec
  • Nie znaleziono żadnych ocen