-25%

Książeczka Sens(o) Maryi


Pierwsza w Polsce, a może i na świecie książeczka sensoryczna z modlitwą Zdrowaś Maryjo dla najmłodszych.
Atestowana, bezpieczna, wartościowa.

To świetny pomysł na prezent z okazji Chrztu Świętego, Roczku, urodzin.

Buduj z nami wartościowo świat dziecka!

UWAGA! Tutaj kupujesz książeczkę bez własnej dedykacji. Jeśli chcesz zakupić książeczkę z własną dedykacją na okładce, to znajdziesz ją tutaj:

Książeczka Sens(o) Maryi – z własną dedykacją

59.00  79.00 

Książeczka sensoryczna – Sens(o) Maryi

 ✅ szyta nićmi, wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny,

 ✅ wymiary: 13 cm wys. x 17,5 cm szer.

 ✅ w środku ma, 10 pięknie ilustrowanych stron oraz barwną okładkę

 ✅ książeczka sensoryczna jest odpowiednia dla noworodków (0+)
 ✅ stworzona z atestowanych materiałów, przebadanych i spełniających normy EN 71,
 ✅ uczy malucha poznawania sensorycznie świata,

Książeczka posiada:

🔹 GRYZAK – to świetny sposób na złagodzenie procesu wyrzynania się pierwszych ząbków. Gryzienie takiego gryzaka uśmierza dolegliwości bólowe oraz swędzenie dziąseł, a także usprawnia proces pojawiania się nowych zębów u dziecka.

🔹 PISZCZAŁKĘ umieszczoną w chmurce, GRZECHOTKĘ oraz SZELESZCZĄCĄ STRONĘ – to doskonały sposób na aktywizację zmysłu słuchu u dziecka,

🔹 KOLOROWE TASIEMKI – są pomocne w nauce kolorów, a niemowlę, które interesuje się nowymi barwami z chęcią po nie sięgnie

🔹 NIEBIESKĄ GWIAZDKĘ – dzięki której książeczkę możemy przyczepić w ulubione miejsce w wózku lub łóżeczku (niebieska tasiemka jest ruchoma, więc wysokość zapięcia książeczki możemy sami wyregulować)

 ✅ 2-3 latek może uczyć się z niej modlitwy Zdrowaś Maryjo,

 ✅ 4-5 latek może z niej uczyć się czytać
 ✅ to pierwszy taki produkt na polskim rynku

Książeczka niesamowicie rozwija motorykę małą: naciskanie różnych elementów czy chwytanie ich.

Gotowe do wysyłki w 1-2 tygodnie


 

Regulamin wysyłki

Wysyłka
1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy sprzedaży bez wad.
2. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
3. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach roboczych.
4. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.
5. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.
6. Klient obowiązany jest zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.
7. Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.
8. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.


 

Regulamin zwrotów

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów spersonalizowanych produktów.

Klient, który jest konsumentem, który dokonał zakupu może w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru, odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.

Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.

Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres tj.:

Fundacja Podaruj Radość, ul. K. K. Wojtyły 153 43-354 Czaniec

lub też mailowo na adres: [email protected]

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu.

Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

W wypadku odstąpienia konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

  • Nazwa sklepu: Ruah - przytulanki świętych
  • Sprzedawca: Ruah - przytulanki świętych
  • Adres: K.K. Wojtyły
    153
    43-354 Czaniec
  • Nie znaleziono żadnych ocen