Kubek Świąteczny z Zimową Scenerią

Dostępność:

99 w magazynie


Najwyższej klasy AAA+ ceramiczny kubek przedstawiający szczęśliwe dzieci budujące bałwana na tle kamieniec pięknie oświetlonych miękkim blaskiem lamp ulicznych.

23.00 

99 w magazynie

Kubek Świąteczny – Magiczna Ulica Świąteczna

Ożyw swoje Śniadania Zimową Fantazją

Kubek Świąteczny z Magiczną Ulicą zaprasza Cię do światła i ciepła zimowego miasteczka. Każde popołudniowe popijanie herbaty może stać się chwilą pełną świątecznego nastroju dzięki tej urokliwej scenie.

Szczegóły, które Tworzą Klimat

Serce Zimowej Sceny

Na tym kubku znajdziesz szczęśliwe dzieci budujące bałwana na tle pięknie oświetlonych kamienic. Każde okno zdobi wieniec, a miękki blask lamp ulicznych sprawia, że czujesz ciepło tych szczególnych dni, nawet gdy za oknem mróz.

Funkcjonalność i Estetyka

Idealny na Zimowe Wieczory

Kubek ma standardową pojemność, dzięki czemu świetnie nadaje się do codziennego użytku. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego długotrwałość oraz bezproblemowe użytkowanie zarówno w domu, jak i biurze.

Świąteczny Prezent, który Rozpromieni Każde Wnętrze

Kubek z Magiczną Ulicą to idealny prezent dla kogoś, kto ceni sobie szczegóły tworzące świąteczny nastrój. Jest to nie tylko praktyczny przedmiot, ale i kawałek świątecznej magii, którą można podarować bliskim.

SKU: ACH221 Kategoria:

Kraje wysyłki: Polska


Gotowe do wysyłki w 1-2 tygodnie


 

Regulamin wysyłki

Towar zostaje wysłany po wykonaniu produktu. Opakowanie jest dopasowane do wysyłanego towaru a sam produkt odpowiednio zabezpieczony.
Czas realizacji w większości przypadków nie przekracza 1 tygodnia. Gdy termin jest dłuższy przy produkcie widnieje taka informacja.


 

Regulamin zwrotów

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg. ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Zwrotom nie podlegają produkty spersonalizowane oraz wykonane na zamówienie (wynikające ze statusu dostępności).

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres korespondencyjny firmy:
ART CHRISTIANA

ul. Wilsona 30

42-200 Częstochowa

Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

  • Nazwa sklepu: Art Christiana
  • Sprzedawca: Sebastian Stryszawski
  • Adres: ul. Tomasza Wilsona 30
    40
    42-202 Częstochowa
  • Nie znaleziono żadnych ocen

Może spodoba się również…