Obrazek Religijny: Matka Boska Dobrej Rady


Wyjątkowy obrazek na granitowej płytce przedstawia Matkę Boską Dobrej Rady, symbolizującą mądrość i opiekuńczość. Wykończony w technologii wysokiego połysku, obrazek emanuje nie tylko duchową głębią, ale również elegancją. Obrazek na kamieniu idealnie wpasowuje się w każde wnętrze, dodając mu ciepła i spokoju.

85.00 

Obrazek Religijny na Granitowej Płytce: Matka Boska Dobrej Rady – Symbol Mądrości i Opieki w Twoim Domu

Matka Boska Dobrej Rady na Granitowej Płytce: Ikona Duszpasterskiej Troski

Ożyw Swoje Wnętrze Mądrością i Blaskiem.

Ten niepowtarzalny obrazek przedstawia Matkę Boską Dobrej Rady, symbolizującą mądrość i opiekuńczość. Wykończony w technologii wysokiego połysku, obrazek emanuje nie tylko duchową głębią, ale również elegancją.

Matka Boska Dobrej Rady: Harmonia i Spokój w Twoim Domu

Wygodne Nóżki: Twoja Ikona Duszpasterskiej Troski w Każdym Zakątku

Obrazek wyposażony jest w stabilne nóżki, co pozwala na jego umieszczenie w różnych częściach domu. To funkcjonalne i zarazem estetyczne rozwiązanie.

Niebanalny Prezent: Matka Boska Dobrej Rady na Granitowej Płytce

Jeśli poszukujesz prezentu, który zaskoczy i zyska uznanie, ten obrazek będzie strzałem w dziesiątkę. Jest to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również znaczący symbol duchowy.

Dlaczego Ten Obrazek to Klejnot w Twojej Domowej Ołtarzyku?

Nasz Obrazek Religijny na Granitowej Płytce z Matką Boską Dobrej Rady to nie tylko piękno, ale i głęboka symbolika. To doskonały sposób na wprowadzenie harmonii i spokoju do Twojego domu.

Format: 14 x 14 cm (5.51 x 5.51 in)

SKU: ACHGR003 Kategoria:

Kraje wysyłki: Polska


Gotowe do wysyłki w 1-2 tygodnie


 

Regulamin wysyłki

Towar zostaje wysłany po wykonaniu produktu. Opakowanie jest dopasowane do wysyłanego towaru a sam produkt odpowiednio zabezpieczony.
Czas realizacji w większości przypadków nie przekracza 1 tygodnia. Gdy termin jest dłuższy przy produkcie widnieje taka informacja.


 

Regulamin zwrotów

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg. ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Zwrotom nie podlegają produkty spersonalizowane oraz wykonane na zamówienie (wynikające ze statusu dostępności).

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres korespondencyjny firmy:
ART CHRISTIANA

ul. Wilsona 30

42-200 Częstochowa

Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena ogólna
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać opinię.

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.

Informacja o Sprzedawcy

  • Nazwa sklepu: Art Christiana
  • Sprzedawca: Sebastian Stryszawski
  • Adres: ul. Tomasza Wilsona 30
    40
    42-202 Częstochowa
  • Nie znaleziono żadnych ocen

Może spodoba się również…